Online Türkiye
Forumumuzdan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Mutlaka Üye Olmanız Gerekmektedir.

Yasal Uyarı
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin Ve Yöneticilere bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Neler Alıp/Satabilirim? Images?q=tbn:ANd9GcTQvwm00NJmfcUzU5gtRgox8q6nQVSOlLfVlGOYFjbBKgcEQ5E&t=1&usg=__0QXcHI4tDcc1mDSIm345761rsW8=
Online Türkiye
Forumumuzdan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Mutlaka Üye Olmanız Gerekmektedir.

Yasal Uyarı
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin Ve Yöneticilere bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Neler Alıp/Satabilirim? Images?q=tbn:ANd9GcTQvwm00NJmfcUzU5gtRgox8q6nQVSOlLfVlGOYFjbBKgcEQ5E&t=1&usg=__0QXcHI4tDcc1mDSIm345761rsW8=
Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Türkiye

Herşey İle İlgili Ne Varsa Bu Forumda!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam!
sizde sitenizin forumumuzda reklam yapmasını istiyorsanız Yönetime Pm atın!
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Neler Alıp/Satabilirim?

4 posters
YazarMesaj
ReDNeSs
[Yönetim]Admin
[Yönetim]Admin
ReDNeSs

V.İ.P/Premium Üye : 1
Nick Altı : <MoN$t£RiCæN Dr£æM>
Ruh Hali : 14
Konu Sayısı : 378
Rep Puanı : -2895
İş/Hobiler : aqw oynarım gerisine bakmam!

Üye Bölümü
AEuro:
Neler Alıp/Satabilirim? Imgleft9999/9999Neler Alıp/Satabilirim? Emptybarbleue  (9999/9999)

Neler Alıp/Satabilirim? Empty
MesajKonu: Neler Alıp/Satabilirim?   Neler Alıp/Satabilirim? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:56 pm

satın alabilecekleriniz!

*1.(moderatör ve üstleri için)istediği başka bir bölümü modere etme hakkı(diğer modere ettiği bölümler gitmez fazladan bir modere etme bölümü olur.sonra başkasına aeuro yada bir şey için satabilir.satmak içinse bölüm içinde konu açılması iki tarafında takası onaylaması gerekir sonrasında adminler gerekeni yapar.)

2.özel Rütbe banneri(kendi rütbesine(bkz;moderatör/süper moderatör)kendine özel banner talep etme hakkı(yine rütbe ismi yazar fakat istediği türde renk/veya şekil olabilir.

3.uyarı seviyesi yükseltmek
örneğin tün uyarı hakkınız gitti 1 uyarıda banlanacaksınız. o zaman uyarı hakkı satın alabilirsiniz.sadece son kaldığında deil uyarı hakkınız 5/5 ken de alıp yedekleyebilirsiniz..

4.premium/grafiker üyelik satın alma...rütbe banerinin yanında birde premium/grafiker baneri olur premium rütbesinde uzmanlaşmış grafier forumda en ufak grafiker yardımım olmuş kişiler anlamını taşır ama bunları AEuroyla alabilirsiniz.

daha çok var ama zamanım yok oyüzden bunları yazdım..

aldığınız şeyleri takas edebilirsiniz ilk maddede nasıl olcağı yazıyor.
https://onlineturkiye.forum.st
darknessheart
[Yönetim]Moderatör
[Yönetim]Moderatör
darknessheart

V.İ.P/Premium Üye : 1
Nick Altı : Karanlığı Gorduğun An Kaç Çünkü Orda Darknessheart Olacaktır!!!!
Ruh Hali : 13
Konu Sayısı : 16
Rep Puanı : 600
İş/Hobiler : adventure quest wordl

Üye Bölümü
AEuro:
Neler Alıp/Satabilirim? Imgleft20/1000Neler Alıp/Satabilirim? Emptybarbleue  (20/1000)

MesajKonu: Geri: Neler Alıp/Satabilirim?   Neler Alıp/Satabilirim? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 7:52 pm

ben premium garfikler istiyom
DooX ZED
[Yönetim]Admin
[Yönetim]Admin
DooX ZED

Nick Altı : ANTI-NooB*
Ruh Hali : 15
Konu Sayısı : 427
Rep Puanı : 3008
İş/Hobiler : Patron Çocuğu 8)

Üye Bölümü
AEuro:
Neler Alıp/Satabilirim? Imgleft9999/9999Neler Alıp/Satabilirim? Emptybarbleue  (9999/9999)

MesajKonu: Geri: Neler Alıp/Satabilirim?   Neler Alıp/Satabilirim? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 11:16 pm

Şu an için bedeller belli değil bunun için biraz bekleyin bedeller belirlenince söylenilecektir...
Karahalı Avcı
[AQW TR]Üye
[AQW TR]Üye
Karahalı Avcı

Nick Altı : DooX ZED:

Mesajlarınıza dikkat edin!
Sürekli onay mesajı,gereksiz mesaj yollamayın!
Ruh Hali : 15
Konu Sayısı : 8
Rep Puanı : -100

Üye Bölümü
AEuro:
Neler Alıp/Satabilirim? Imgleft0/0Neler Alıp/Satabilirim? Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Neler Alıp/Satabilirim?   Neler Alıp/Satabilirim? Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:39 pm

tmmdır Very Happy

Neler Alıp/Satabilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası