Online Türkiye
Forumumuzdan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Mutlaka Üye Olmanız Gerekmektedir.

Yasal Uyarı
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin Ve Yöneticilere bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Images?q=tbn:ANd9GcTQvwm00NJmfcUzU5gtRgox8q6nQVSOlLfVlGOYFjbBKgcEQ5E&t=1&usg=__0QXcHI4tDcc1mDSIm345761rsW8=
Online Türkiye
Forumumuzdan Daha iyi Faydalanabilmek İçin Mutlaka Üye Olmanız Gerekmektedir.

Yasal Uyarı
Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin Ve Yöneticilere bildirebilirsiniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Images?q=tbn:ANd9GcTQvwm00NJmfcUzU5gtRgox8q6nQVSOlLfVlGOYFjbBKgcEQ5E&t=1&usg=__0QXcHI4tDcc1mDSIm345761rsW8=
Online Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online Türkiye

Herşey İle İlgili Ne Varsa Bu Forumda!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam!
sizde sitenizin forumumuzda reklam yapmasını istiyorsanız Yönetime Pm atın!
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !

3 posters
YazarMesaj
yeahpower
[Yönetim]Moderatör
[Yönetim]Moderatör
yeahpower

Nick Altı : Nythra 13Th chaos lord !!!
Ruh Hali : 5
Konu Sayısı : 10125
Rep Puanı : 11003
İş/Hobiler : okuyom xD iş yok şuan

Üye Bölümü
AEuro:
Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Imgleft10/1000Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Emptybarbleue  (10/1000)

Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Empty
MesajKonu: Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !   Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:23 pm

BÖLÜM 1
-/join mobius
Renn ve Zio die iki karakter var birinin questini seciyoruz bn zio yu sectigim icin onu solicm ztn digeryle bi farkı yok.eyeball wing kesiyoruz ucan göz
2.Bölüm
-Bu bölümde ise help die bagıran 5 erkek karakter ve ya kız karakter bulcksınız.
3.Bölüm
-Fire IMP kesceksnz.
4.Bölüm
-Bunu pek hatırlamıorum ama bitene kadar ımp veya göz kesceksnz tahmnm ikiside olur
5.Bölüm
-Devlerdn kescksnz
6.Bölüm
-Slugfest die bi canavar var onu kescksnz ve smdilik mobius bitti
BÖLÜM 2
1.Bölüm-/join faerie
-ilk görevde cücelerden kescez
2.Bölüm
-Dew drop yerlerdn bsey toplaycaz
3.Bölüm
-bitene kadar cücelerdn kescez
4.Bölüm
-devlerden kescez
5.Bölüm
hatırladıgım kadarıyla bundada bitene kadar cüce kescez özür bu dogumu bilmiyorum hatırladıgım bu
BÖLÜM 3
1.Bölüm
-/join cornelis
ordaki kaya dragonlardn kscez
2.Bölüm
-teleport yeri var praya gitcez^
3.Bölüm
-kaya dragon kescez
4.Bölüm
-golem kescez bu arada teleporttan artık geceblrsnz
5.Bölüm
-yne golem kescez
6.Bölüm
zorbak ve twllynn tablosuna gidin ve bitio sizi mobius a gonderio snra sze bse yapmanızı istio renn veya zio hangisini sctysenz onu yapmayın 3 tane tıklama yeri var orda bi tanesi otomatik bitio ondn sonra hydraya gondrio sizi ordaki su ejdarhalarındn 9 tane kesin kayaların ynnda giidn x var ona tıklayın 3 kaya var 3 unude kırın sonra ESCHERİON ACILMIS OLUR mutlu son xD
https://onlineturkiye.forum.st/
yeahpower
[Yönetim]Moderatör
[Yönetim]Moderatör
yeahpower

Üye Bölümü
AEuro:
Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Imgleft10/1000Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Emptybarbleue  (10/1000)

MesajKonu: Geri: Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !   Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:24 pm

alıntı deildir %100 ben yazdım ister inanın ister inanmayın ve yazarkn oldum rep verirsinz artık xDé rep icin yazmadım bu şakaydı ama sz blirsiniz
EfehemşO
[AQW TR]Yeni Üye
[AQW TR]Yeni Üye
EfehemşO

Ruh Hali : 13
Konu Sayısı : 1
Rep Puanı : 600
İş/Hobiler : İş=aqw

Üye Bölümü
AEuro:
Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Imgleft0/0Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !   Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 2:32 pm

emek harcamıssın repini verdim
yeahpower
[Yönetim]Moderatör
[Yönetim]Moderatör
yeahpower

Üye Bölümü
AEuro:

MesajKonu: Geri: Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !   Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 9:38 pm

yaw hc yotum yokmu Sad
DooX ZED
[Yönetim]Admin
[Yönetim]Admin
DooX ZED

Nick Altı : ANTI-NooB*
Ruh Hali : 15
Konu Sayısı : 427
Rep Puanı : 3008
İş/Hobiler : Patron Çocuğu 8)

Üye Bölümü
AEuro:
Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Imgleft9999/9999Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Emptybarbleue  (9999/9999)

MesajKonu: Geri: Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !   Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri ! Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 10:12 pm

Eline sağlık biraz sade olmuş ama güzel Smile

Bilmeyenler icin escheriona gitmek icin questler hadi iceri !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lair gorvleri alıntı deildir tamamen bn yasdım bilmeyenler icin !
» Charınınızın Güzel Olmasını İstiyormusunuz E Ne Bekliyorsun İçeri Gir
» metin2 hile =easy mt2 %100 calısıo gir iceri link ve ayrıntıları gör !
» Moderatör Olmak için şartlar
» Nortlands gorevleri kingcoala gitmk icin !